ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ / ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

  • Μερική Απασχόληση
  • ΑΓΡΙΝΙΟ
  • Posted 5 μήνες ago

Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ ΑΝΑΠΗΡΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ – ΕΛΕΠΑΠ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Αναζητά για 4ωρη απασχόληση: ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ

Αρμοδιότητες:

· Αξιολόγηση των παιδιών πριν την εισαγωγή τους στα θεραπευτικά προγράμματα

· Υλοποίηση θεραπευτικών συνεδριών (είτε ατομικών είτε ομαδικών)

· Εκπαίδευση σίτισης των θεραπευόμενων

· Εκτέλεση διοικητικών καθηκόντων άμεσα συναρτώμενων με το θεραπευτικό έργο

Υποχρεωτικά προσόντα:

· Πτυχίο λογοθεραπείας

· Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος

· Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

· Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

· Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)

Προαιρετικά προσόντα:

· Εμπειρία σε παιδιά με κινητικές /αναπτυξιακές / μαθησιακές δυσκολίες

· Μεταπτυχιακές σπουδές στην λογοθεραπεία

ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ: Παρακαλούμε αποστείλατε βιογραφικό έως 15/01/2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Για να δηλώσετε ενδιαφέρον για αυτή τη θέση εργασίας, εγγραφείτε στην πλατφόρμα μας.