Υπεύθυνη/ος γραμματειακής υποστήριξης

  • Αθήνα
  • Posted 2 έτη ago

Η Athens Network of Collaborating Experts αναζητά υπεύθυνη/ο γραμματειακής υποστήριξης για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης.

Απαιτούμενα προσόντα:

–          Απόφοιτη/ος πανεπιστημίου κοινωνικών ή οικονομικών σπουδών  ή ιδιωτικού κολλεγίου/ΙΕΚ

–          Προηγούμενη 2ετής επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

–          Άριστη γνώση αγγλικών

–          Άριστή γνώση Η/Υ (word, excel, PowerPoint)

–          Γνώση ενημέρωσης περιεχομένου μέσων κοινωνικής δικτύωσης

–          Γνώση WordPress και δεύτερης ξένης γλώσσας (π.χ. Γαλλικά) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Αρμοδιότητες / καθήκοντα

–          Καθημερινή οργάνωση του γραφείου και διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του γραφείου

–          Διαχείριση αλληλογραφίας και τηλεφωνικού κέντρου

–          Ανανέωση περιεχομένου website

–          Ενημέρωση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης της εταιρείας

–          Υποστήριξη του εξωτερικού λογιστηρίου

–          Ενημέρωση φακέλων σε έντυπη και ηλεκτρονική μορφή

–          Μορφοποίηση κειμένων

–          Επικοινωνία με τράπεζες, εφορία, ΙΚΑ, ταξιδιωτικό πρακτορείο  κλπ.

–          Οργάνωση των συναντήσεων της διοίκησης και του προσωπικού

–          Συμμετοχή σε συναντήσεις και καταγραφή πρακτικών

–          Οργάνωση ταξιδιών

–          Εξωτερικές εργασίες

Η πρόσληψή θα είναι ορισμένου χρόνου (αρχικά για  12 μήνες) με δυνατότητα μετατροπής της σε αορίστου χρόνου, ανάλογα με την απόδοση και τις ικανότητες του ενδιαφερομένου να εμπλακεί και σε άλλες δραστηριότητες της εταιρείας (σύνταξη προτάσεων χρηματοδότησης προς την ΕΕ και διαχείριση έργων).

Εργασιακές συνθήκες:

Δευτέρα – Παρασκευή, 09.00 -17.00

Προσφέρονται:

–          Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση

–          Δυνατότητα μετατροπής της σύμβασης σε αορίστου χρόνου

–          Ευγενικό και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενες/οι πρέπει να αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα ως τις 5/9/22 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] υπόψη κυρίας Βλαχάκη Ειρήνης, Γενικής Διευθύντριας. Η αξιολόγηση θα γίνει άμεσα και η πρόσληψη μέχρι το τέλος Σεπτεμβρίου.

Για να δηλώσετε ενδιαφέρον για αυτή τη θέση εργασίας, εγγραφείτε στην πλατφόρμα μας.