Υπεύθυνο/η Διαχείρισης Έργων

  • Αθήνα
  • Posted 2 έτη ago
  • Αυτή η θέση έχει καλυφθεί

Το Εργαστήρι-Σύλλογος Γονέων, Κηδεμόνων & Φίλων Ατόμων με Αναπηρία

Το Εργαστήρι ζητά να προσλάβει “Υπεύθυνο-η Διαχείρισης Έργων”.

Ο/Η υποψήφιος-α θα ενταχθεί στην ομάδα Έρευνας και Ανάπτυξης του φορέα.

Κύρια καθήκοντα της θέσης:

•          Συγγραφή προτάσεων και διαχείριση Εθνικών και Ευρωπαϊκών συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων

•          Υλοποίηση φυσικού αντικειμένου Εθνικών και Ευρωπαϊκών συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων

•          Παρακολούθηση οικονομικού αντικειμένου των αντίστοιχων προγραμμάτων

•          Αναζήτησή ευκαιριών χρηματοδότησης

·         Απαραίτητα προσόντα:

•          Απόφοιτος-η Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης

•          Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας

•          Άριστο επίπεδο δεξιοτήτων χρήσης Η/Υ

•          Δυνατότητα συμμετοχής σε επαγγελματικά ταξίδια στην Ελλάδα και το εξωτερικό

•          Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Προηγούμενη εμπειρία στο πεδίο διαχείρισης έργων θα συνεκτιμηθεί.

Αποστολή βιογραφικών έως 15/1/2021 στο: [email protected]