Γραμματειακή Υποστήριξη

  • Πλήρους Απασχόλησης
  • Μαρούσι
  • Posted 1 έτος ago

Ο Σύλλογος Γονέων & Φίλων Αυτιστικών Ατόμων «Αναγέννηση», που εδρεύει στο Μαρούσι, αναζητά συνεργάτη/-τιδα πλήρης απασχόλησης για την κάλυψη θέσης Γραμματειακής Υποστήριξης  Δευτέρα – Παρασκευή  10:00 – 6:00 με αορίστου χρόνου σύμβαση εργασίας. Η θέση απαιτεί άτομο με διάθεση για εξέλιξη, που να μπορεί να αντιληφθεί άμεσα την κουλτούρα και τις αξίες του Συλλόγου και με διάθεση να βοηθήσει στην υλοποίηση των στόχων που θέτει η Διοίκηση.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι.
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Δημιουργική σκέψη και αντίληψη, ομαδικότητα
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εργασιακή εμπειρία σε υποστήριξη εργασιών διοικητικής/ οικονομικής φύσεως
  • Διαχείριση ιστοσελίδας WordPress

Παροχές:

  • Άμεση πρόσληψη
  • Σταθερή απασχόληση
  • Ευχάριστο περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών μέσω email στο [email protected], με τίτλο «Γραμματεία» μέχρι 11/11/2022

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε από Δευτέρα έως Παρασκευή στο 210 8322477

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΑΤΟΜΟΥ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Για να δηλώσετε ενδιαφέρον για αυτή τη θέση εργασίας, εγγραφείτε στην πλατφόρμα μας.